dooffy_header_jablko_2024.jpg dooffy_header_zena_2024.jpg

Objednávání

Na preventivní prohlídku, ošetření i na dentální hygienu se můžete objednat telefonicky u sestry nebo se můžete přijít domluvit osobně (není možné objednání mailem ani sms zprávou). Telefon:
725 501 399

V případě, že by z nejrůznějších důvodů bylo nutné Váš termín posunout nebo zrušit, budeme Vás informovat telefonicky co nejdříve. Proto nám prosím vždy hlaste změnu vašeho telefonního čísla.

Pokud byste se nemohli na termín dostavit, informujte nás prosím co nejdřív telefonicky. Nejpozději se můžete omluvit 2 hodiny před termínem. Pokud se neomluvíte, jsme nuceni Vám účtovat storno poplatek, protože již termín nejsme schopni obsadit jiným klientem. Přestože v tuto dobu nikoho neošetříme, náklady zubní ordinace (mzdy,leasing,nájem) přesto musíme platit. Děkujeme za pochopení.

V naší ordinaci ošetřujeme pouze na základě předchozího objednání, každý klient má právo na svůj prostor a čas. Klienti s akutní bolestí chodí na začátku pracovní doby, během dne již pracujeme s objednanými klienty a každý pacient navíc znamená zpoždění pro objednané klienty. Ošetření mimo vyhrazenou dobu je zpoplatněno. Je také možné hned na začátku ordinační doby zavolat a domluvit se sestrou, zda by bylo možné Vás s akutní bolestí vsunout mezi objednané pacienty a dohodnout s ní orientační hodinu ošetření. Objednaní klienti mají přednost.

Snažíme se dodržovat časy objednání. Někdy však mohou nastat nečekané komplikace, které mohou prodloužit výkon u některého z klientů, tím pak dochází ke zpoždění, za které se omlouváme a děkujeme za pochopení. Pokud k takovému zpoždění dojde, budeme se Vás snažit včas telefonicky informovat.


 
Copyright © 2014 - 2024 Fajne zuby s.r.o..
Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS.
Realizace webu ADweby.com.

Kontaktní informace

MUDr. Kamil Mazuch

Vráclavská 1281
739 34 Šenov

GPS: N 49°47.15208', E 18°22.28097'

Telefon: +420 596 887 404

www.fajnezuby.cz