header.jpg dooffy_header_jablko_001.jpg
V našem stomatologickém zařízení FAJNE ZUBY děláme vše proto, abyste se u nás cítili příjemně a bylo o Vás postaráno na nejvyšší odborné úrovni. Cílem komplexního stomatologického ošetření, který Vám poskytne náš tým, je dlouhodobá a kvalitní péče o Vaše zuby.

V zubní ordinaci FAJNE ZUBY s.r.o. naleznete:
  • Komplexní léčebný plán
  • Systém stomatologické prevence
  • Implantologickou a stomatochirurgickou péči
  • Protetické náhrady
  • Ošetření standardními i nadstandardními výkony a materiály dle přání pacienta

CO SE U NÁS DĚJE:

30

srpna

Nové klienty pouze k implantologii a dentální hygieně

V současné době z kapacitních důvodů nové klienty přijímáme pouze k implantologickým výkonům a na dentální hygienu. Nové pacienty k registraci nyní nepřijímáme. Děkujeme za pochopení

30

srpna

Neobjednaní pacienti s akutní bolestí

Neobjednané klienty s akutní bolestí ošetřujeme na začátku pracovní doby ve k tomuto účelu vymezených ordinačních hodinách, vždy 1 hodinu na začátku pracovní doby. V Po, Čt na 8 hod,  Út, St, Pá na 7 hod. Prosíme u nás registrované klienty s akutními obtížemi, aby se řídili těmito vymezenými ordinačními hodinami. Nové klienty (kromě klientů dentální hygieny a pacientů k implantologickým výkonům) v současné době nepřijímáme. Děkujeme za pochopení

01

září

ZMĚNA ORDINAČNÍCH HODIN OD ZÁŘÍ 2019

Upozorňujeme všechny naše klienty, že došlo ke změně ordinační doby. Od září 2019 ordinujeme takto:

Přehled dalších událostí

Příspěvky zdravotních pojišťoven na dentální hygienu 2019

I v roce 2019 přispívají zdravotní pojišťovny na návštěvu dentální hygienistky. V tabulce uvádíme stručný přehled poskytovaných příspěvků.

Doporučení České stomatologické komory


Česká stomatologická komora vydala doporučení adresované všem pacientům stomatologických ordinací, ve kterém informuje o úhradách výplní zdravotními pojišťovnami.


Možnost zhotovení OPG snímku


Od roku 2016 máme na našem pracovišti nové vysoce kvalitní rentgenové přístroje. Kromě klasických rentgenových přístrojů (pro zhotovení digitálních rentgenových snímků jednotlivých zubů) je k dispozici také nový panoramatický rentgen (OPG), který umožňuje zobrazit na jednom snímku celou horní i dolní čelist. Snímek je okamžitě k dispozici na monitoru, další z možností je zaslat snímek ihned po zhotovení mailem nebo nahrát kopii na flash disk či CD-ROM.

Copyright © 2014 - 2019 Fajne zuby s.r.o..
Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS.
Realizace webu ADweby.com.

Kontaktní informace

MUDr. Kamil Mazuch

Vráclavská 1281
739 34 Šenov

GPS: N 49°47.15208', E 18°22.28097'

Telefon: +420 596 887 404

www.fajnezuby.cz