Výpis všech článků stránka 1, Zubní ordinace, zubař, Šenov, Ostrava, Fajnezuby s.r.o.,Výpis všech článků stránka 1, zubní laboratoř, prevence, zubní kaz, šenov, ostrava

header.jpg dooffy_header_jablko_001.jpg

Výpis všech článků

Provoz ordinace v době NOUZOVÉHO STAVU

Provoz ordinace se po omezeních v souvislosti s šířením koronaviru postupně vrací do běžného režimu. Prosíme klienty, aby si telefonicky ověřili své objednané termíny.
Děkujeme za spolupráci

Možnost zhotovení OPG snímku


Na našem pracovišti máme nové vysoce kvalitní rentgenové přístroje. Kromě klasických rentgenových přístrojů (pro zhotovení digitálních rentgenových snímků jednotlivých zubů) je k dispozici také nový panoramatický rentgen (OPG), který umožňuje zobrazit na jednom snímku celou horní i dolní čelist. Snímek je okamžitě k dispozici na monitoru, další z možností je zaslat snímek ihned po zhotovení mailem nebo nahrát kopii na flash disk či CD-ROM.

Dárkové poukazy


V naší ordinaci nabízíme možnost zakoupení dárkového poukazu. Darujte jeho prostřednictvím zářivý úsměv. Z dárkového poukazu lze hradit bělení zubů, estetické výplně, profesionální dentální hygiena, protetické práce – korunky, můstky, snímatelné náhrady, zubní šperky atd.

Celkový počet článků: 3

[1]

Copyright © 2014 - 2020 Fajne zuby s.r.o..
Všechna práva vyhrazena.
Tento web využívá redakční systém AD-RS.
Realizace webu ADweby.com.

Kontaktní informace

MUDr. Kamil Mazuch

Vráclavská 1281
739 34 Šenov

GPS: N 49°47.15208', E 18°22.28097'

Telefon: +420 596 887 404

www.fajnezuby.cz